Lekarze Psychiatra dziecięcy

lekarz Kaja Strojnowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Polecam, kompetentna i miła, poświęca czas i uwagę. Wyłożyła nam kawę na ławę i pokierowała za rączkę co dalej mamy ze sopbą robić.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 30380, 'name': u'Chotom\xf3w'} Psychiatra
                                       lekarz Benita Włodarczyk

lekarz Benita Włodarczyk

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Chotomów, Legionowo
Tęczowa 5A
05-123 Chotomów

Wspaniała Pani Doktor! Kompetentna, przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem, cierpliwie i z wielką uwagą wysłuchuje, dopytuje o szczegóły. Dokladnie wszystko tłumaczy. Nie spotkałam się jeszcze z takim ogromnym zaangażowaniem ze strony innych lekarzy. Czuję się niesamowicie zaopiekowana przez Panią Dr. Polecam z całego serca bo tylko ona potrafiła mi pomóc i postawiła mnie na nogi. Wizyty przebiegają w świetnej atmosferze.
Opinia dodana przez: Ewelina
                                       lekarz Anna Żebrowska

lekarz Anna Żebrowska

Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Pani Doktor Anna Żebrowska w trudnym dla mnie momencie życia odegrała bardzo ważną rolę. Dzięki Jej profesjonalnemu, serdecznemu i "ludzkiemu" podejściu oswoiłam depresję. Przez wiele lat cierpiałam na powracające stany obniżonego nastroju, smutek i brak sensu życia. Dopiero Pani dok. Anna Żebrowska rozpoznała chorobę, otoczyła mnie swoją troską i zdecydowanym działaniem. Włączyła leki, ale co ważniejsze przekonała, że nie mam się czego wstydzić. Odpowiadała na moje mail'e, poświęcała swój czas, ...
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       lekarz Natalia Bekisz

lekarz Natalia Bekisz

Koszarowa 50/4
51-149 Wrocław

Moje pierwsze spotkanie z Panią doktor przed którym odczuwałam niepokój, od pierwszej minuty przekształciło się w spotkanie z przyjaciółką, która uważnie słucha i której zależy na zrozumieniu problemu. Nie popędza i nie pokazuje zniecierpliwienia. Wykazuje prawdziwe zainteresowanie tym co się mówi. Nie przerywa i nie traktuje pacjenta jak intruza, nawet jeśli musi wydłużyć czas wizyty. To powoduje, że bez obaw można jej powierzyć swoje troski. Fantastyczna osoba, niezwykła komunikatywność. Z ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Byłam ostatnio na wizycie u Pani doktor z moją mamą, która jest już starszą i schorowaną kobietą , nie łatwo ją namówić na wizytę u lekarza. Pani doktor wyszła po nas na korytarz i nas przywitała, to było bardzo miłe, czułam że mama jest w dobrych rękach. Wiem że mama czuła się bezpiecznie i nie denerwowała się, pani doktor przepisała leki, które pomagają mamie lepiej funkcjonować. Cieszę się że tu ...
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Psychiatra
                                       lek. med. Tomasz Kardasz

lek. med. Tomasz Kardasz

IPL Tomasz Kardasz psychiatra Elbląg
Lidzbarska 32
82-300 Elbląg

Byłem u tego doktora. Lekarz godny polecenia, komunikatywny. Ma szybkie terminy. Porozmawia, doradzi. Leki też dobre mi przepisał. Polecam
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Katarzyna Ratkowska

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Od 15 lat leczę depresję a dopiero pierwszy raz spotkałam lekarza, który tak rzetelnie podchodzi do pacjenta. Polecam szczególnie dla tych co naprawdę potrzebują pomocy. Nie dla tych co sami wiedzą co im potrzeba.
Opinia dodana przez: Beata

dr Aleksandra Gawryś-Żoch

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego – Racławicka
Racławicka 27
02-601 Warszawa

Wyjątkowa lekarka. Skupiona, wnikliwa, przy tym ciepła i serdeczna. Wizyty u psychiatry są dla mnie bardzo ciężkie, jednak u Pani Aleksandry było całkiem inaczej. Widać było, że faktycznie się interesuje i chce mi pomóc. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze, niezależnie od specjalizacji, traktowali swoich pacjentów w taki sposób jak doktor Aleksandra. Z całego serca polecam.
                                       lek. med. Justyna Perucka-Palomino

lek. med. Justyna Perucka-Palomino

Centrum Zdrowia Psychicznego
Al. Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Lekarz profesjonalista, subtelny człowiek. Wielkie dzięki za skuteczną terapię oraz uwagi na temat roli sportu w leczeniu depresji - 100% powrót do formy z przed.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 39838, 'name': u'Kra\u015bnik'} Psychiatra
                                       lek. med. Tomasz Borkowski

lek. med. Tomasz Borkowski

BOR-MED Centrum Medycyny Psychosomatycznej Tomasz Borkowski
ul.Fabryczna 6
23-210 Kraśnik

Lek. Tomasz Borkowski to osoba kompetentna i empatyczna. Jest otwarty i wzbudza zaufanie. Reprezentuje wysoki poziom merytoryczny, przeprowadza szczegółowy wywiad. Już na pierwszej wizycie postawił właściwą diagnoze i zaproponował skuteczne leczenie. Polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Magdalena
                                       lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118
00-137 Warszawa

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania
                                       dr Paweł Kaczmarek

dr Paweł Kaczmarek

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Namiar do Pana Dra dostałam od przyjaciółki, która sama była bardzo zadowolona z leczenia. Pan Dr prawidłowo zdiagnozował chorobę (poprzedniemu się nie udało), wzbudził zaufanie już na pierwszej wizycie. Jest bardzo zaangażowany i prowadząc wywiad dopytuje o wszystko wprowadzając jednocześnie elementy terapii. Znajduje czas nawet jeśli chcę się zapisać na ostatnią chwilę. Bardzo dba o to aby przepisywane leki były optymalnie dobrane nawet jeśli wiąże się to z próbowaniem różnych ...
Opinia dodana przez: ewa
                                       dr Ewa Racicka

dr Ewa Racicka

Psychiatra dziecięcy

Przemila,ciepla,kompetentna.Ma duże podejście do dzieci(po pierwszej wizycie zdobyla sympatie mego syna)Raz wywinela nam numer,kiedy po długich probach trafiliśmy na fachowca zaszla w ciaze:))))Cieszymy się i gratulemy!Mam nadzieje,ze rok szybko minie minie i wroci do nas jako szczesliwa mama:)))Pozdrawiamy!
Opinia dodana przez: Anna Anchimowicz
Lekarz godny polecenia. Choroba zdiagnozowana błyskawicznie. A co najważniejsze skutecznie wyleczona.
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Psychiatra
                                       lekarz Arkadiusz Cybulski

lekarz Arkadiusz Cybulski

Arkadiusz Cybulski
Plac Weyssenhoffa 7/3B
85-072 Bydgoszcz

Rewelacja, dzięki za wsparcie i powrót do normalności. Najbardziej polecam jego holistyczne podejście do leczenia i miarodajny efekt.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Psychiatra
                                       lek. med. Małgorzata Lewicka

lek. med. Małgorzata Lewicka

Gabinet Psychiatry Małgorzata Lewicka
Plac Powstańców Śląskich 1 - Gabinet psychiatry mieści się w budynku kąpieliska, na parterze, wejście od strony ulicy Krakusa (wspólne ze stomatologiem)
41-500 Chorzów

Jestem pacjentem tego oddziału już od 16 lat i zawsze mogłem liczyć na wsparcie Dr. Lewickiej czy innych wspaniałych na tym oddziale lekarzy i wspierającej służby medycznej. Nie zgadzam się całkowicie z opinia pacjenta Antoniego tym bardziej ze Pani doktor go nie leczy. Serdecznie wszystkich z zespołu pozdrawiam życząc pomyślności i sukcesów. Oddany pacjent...
Opinia dodana przez: Artur
                                       lekarz Tomasz Wilk

lekarz Tomasz Wilk

PSYCHOMED
Zwoleńska 127
Warszawa

Nie polecam tego lekarza przepisywal mi sertraline i powiedział że nawet jak bym przedawkowal to nic się nie stanie. A stalo się bo dziś jestem w psychozie schizofrenicznej
Opinia dodana przez: Pawel
                                       lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Bardzo rzeczowa i dobra rozmowa, sporo ustaleń i konkretny plan działania. Do tego duża porcja empatii. Lekarz, którego warto polecić :)
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psychiatra
                                       lekarz Michał Suchorski

lekarz Michał Suchorski

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

Niestety lekarz jest zrozumiały, patrzy na innych jakby był lepszy, widać że chce byc najlepszy, moja ciotkę uzaleznil od leków i nie potrafi jej ściągnąć, kobieta 12 lat bierze leki na nerwice i posłusznie słucha co lekarz powie, odstawia zbyt duże dawki (może to i są standardy ale nie dla niej) w okresie 2 tyg, co się okazało dla niej za szybko i zbyt dużo, biedaczka się wystraszylam i teraz ...
Opinia dodana przez: Królik doswiadczalny
                                       lekarz Joanna Głowacka

lekarz Joanna Głowacka

Psychiatra, Psychoterapeuta

Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Polecam Panią dr. Troskliwa, ciepła😊. Zawsze służy pomocą , nie odmawia nawet gdy nie jest się zapisanym.
Opinia dodana przez: Marcin